Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, sevdiği erkeği kendisine bağlamak isteyen kadınlar tarafından yapılan bir büyüdür. Eski çağlardan beri yapılan çok etkili büyülerden birisi olarak bilinen bu büyü, erkeğin birlikte olduğu kadından ayrılmasına sebep olabilen, bu şekilde etki gösterebilen bir büyü olarak da bilinir.

Eski dönemlerde genellikle zengin ve güçlü erkekleri kendilerine bağlamak isteyen kadınlar tarafından yapılan bu büyü, bazı olumsuz sonuçlara yol açabildiğini göstermiştir. Vebal altında kalmak istemeyen ve büyünün olumsuz etkilerinden korunmak isteyen kişilerin adet kanı büyüsü olarak isimlendirilen uygulamaya başvurmaması gerekir. Yani çok etkili olabilen bu büyüyü olumsuz düşüncelerle ve olumsuz sonuçlar elde etmek amacıyla kullanmamak gerekir.

Büyü sonucunda istenilen sonuçları elde etmek isteyen ve olumsuz etkilerden korunmak isteyen kişilerin ise bu tip kadim büyüler konusunda uzun süren çalışmalar yapmış olan, çalışmaları sonunda gerekli olan tecrübeleri edinen, gizli ilimler konusunda gerekli bilgilere vakıf olan bir medyumdan yardım almaları gerekir. Ancak bu durumda sevilen erkeği, sevgiliyi ya da eşi büyüyü yaptıran kadına koşulsuz biçimde bağlamak amacına ulaşılabilir.

Adet Kanı Büyüsü Bozma

Çok etkili olan ve erkeği büyüyü yapan kadına koşulsuz biçimde bağlayabilen bu büyünün bozulması gereken durumlar olabilir. Büyü yapılan erkeğin büyüden olumsuz biçimde etkilendiği ya da büyünün erkeğin hayatını etkilediği görüldüğünde adet kanı büyüsü bozma yoluna gitmek gerekebilir.

Eşine ya da sevdiği erkeğe başka birisi tarafından bu büyünün yapıldığını düşünen kadınlar veya kendisine bu büyünün yapıldığını düşünen erkekler de büyünün bozulmasını isteyebilir.

Etkili ve eski tüm büyü uygulamalarında olduğu gibi bu büyüyü yaparken ya da bozarken bazı yöntemleri takip etmek, uygulamaları doğru şekilde yapmak gerekir. Yani sadece büyüyü yapmakta kullanılan malzemeleri bulmak ve yok etmek büyünün bozulmasını sağlamayabilir. Bu konuda daha ayrıntılı ve doğru bilgiler almak isteyenlerin büyüler ve gizli ilimler konusunda uzmanlaştığı bilinen kişilerden yardım alması gerekir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Gizli İlimler

Adet Kanı Büyüsü Yapma

Adet kanı büyüsü yapma aslında çok zor gerçekleştirilen bir uygulama değildir. Ama doğru malzemelerin kullanılması, doğru duaların okunması ve sırasıyla doğru uygulamaların yapılması gerekir. Dolayısıyla kulaktan dolma bilgilerle yapılmaması gerekir. Doğru şekilde yapılmayan bu büyüler istenmeyen sonuçlara neden olabilirler.

Büyüyü doğru şekilde yapmanın ve istenmeyen sonuçlardan korunmanın en iyi yolu, konuda uzman, tılsım ve marifet sahibi olduğu kanıtlanmış olan kişilerden yardım almaktır. Bu büyü adet kanını sadece erkeğin yiyeceğine karıştırmakla ve bazı duaları okumakla yapılmaz. Bu yanlış uygulamalar farklı etkilerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Büyüyü doğru şekilde yapmanın ve sevilen erkeği kendine bağlamanın en iyi yolu, uzman medyum tarafından yapılan büyüyü kullanmak ve gösterilen yolu takip etmektir.

Adet Kanı Büyüsü Duası

Birçok kadın bu büyüyü yapamamasının en önemli sebebini, adet kanı büyüsü duası olarak isimlendirilen duayı bilmemesi olarak gösterir. Söz konusu dua büyünün tamamlanmasını sağlamak için çok önemlidir ama sadece bu duayı bilmek büyüyü yapmanızı sağlamaz. Duanın yanı sıra uzman medyum tarafından yapılan uygulamaların takip edilmesi, adet kanına ve kullanılan diğer malzemelere istenen etkiyi sağlayacak olan tılsımları, uygun uygulamaların yapılması gerekir.

Kısaca ifade etmek gerekirse, adet kanı büyülerinin veya diğer büyü uygulamalarının başarılı olma nedeni, ilim sahibi bir kişi tarafından yapılan doğru uygulamalar ve kullanılan malzemelere yüklenen etkilerdir. Sadece dua etmek ve bazı malzemeleri kullanmak istenilen büyünün yapıldığı, istenilen sonuçlara başarılı bir şekilde ulaşılabileceği anlamına gelmez.

Adet Kanı Büyüsü
  • Saddam Ali
5

Özet

Adet Kanı Büyüsü hakkında detaylı bilgiler içeren bir içeriktir.

Bir yorum bırakın