Büyüler

Ayırma Büyüsü

Özellikle sevgi ve aşk konularda doğal yollardan başarılı olamayan insanların büyü yöntemlerine başvurduğu bilinmektedir. İnsanları bir araya getirmek için büyü yapıldığı gibi, birlikte olan insanların da ayrılması için büyü yapıldığı bilinmektedir. Özellikle bir arada olmasını istemediğiniz kişilerin ayrılmasını istiyorsanız, bu konuyu çok dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz. Evli veya bir arada olan çiftleri ayırmak ve ayrılan çiftlerden biriyle bir arada olmak isteyen insanların, bu büyü yöntemine başvurduğu bilinmektedir. Ayırma büyüsü olarak karşımıza çıkan bu büyü yöntemi oldukça yaygındır ve gerçekten etkili bir büyü olarak dikkat çekmektedir. Son derece etkili bir büyü yöntem olmakla beraber ayırma büyüsü insanların ayrılması için kullanılan bir yöntem olarak dikkat çekmektedir.

Ayırma Büyüleri

Bazı durumlarda ise gerçek manada birbirini seven insanlar için, bu büyü oldukça veballi bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar aşk ve sevgiyi doğal yollardan bulduğu zaman, bunun çok daha organik sonuçlar vereceğini söyleyebiliriz. İkili ilişki ve diyalog konusunda yeterli beceriye sahip olmayan insanların ise ikili ilişkiler konusunda önemli bir sıkıntı yaşadığı bilinmektedir. Bu ilişkileri görüp kıskançlık duyan insanların ayırma büyüsü gibi bir yönteme başvurduğu bilinmektedir. Hem büyü yaptırmak yanında oluşmuş bir büyü bozmak için kendi branşında uzman olan medyum ve hocaların yapacağı çalışmalar gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Bu büyü ile karşı karşıya kalmış olan insanların sevgisinde azalma olabilir. İyi giden bir ilişki bozulabilir ve insanlar artık kavga etmeye başlayabilir. Özellikle insanların kalbinde birbirine karşı duyulan soğukluk ile birlikte ilişkilerin bitme noktasına geldiği görülmektedir. Aslında sağlıklı giden bir ilişki ile birbirine bağlı olan insanlara bu büyü yapmak çok sakıncalı bir durumdur. Bazı insanlar o kadar çaresiz kalmıştır ki büyü yapmak tek çare gibi onların gözüne görünebilir. Daha sonrasında ise ayrılan çiftlerden birini kendine isteyen insanların bağlama büyüsü ile birlikte yeni bir yola girdiği görülmektedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Vefk Nedir?

Son derece sorunlu ve vebali yüksek bir iş olduğu gibi bu konuda karar vermeden önce çok dikkatlice düşünmeniz gerekiyor. Zira ayırma büyüsü yapılması ve bozulması oldukça zor bir büyü olarak dikkat çekebilir. Bazı durumlarda bu tip büyüler için hüddam kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle cinlerin devreye girmesiyle birlikte bu büyü yöntemi hem yapan hem de yapılan kişi için farklı sonuçlar ortaya koyabilir. Bir şekilde insanların vazgeçmediği yöntemlerden biri olan ayırma büyüsü konusunda, geçmişte ve bugün de çalışmalar devam etmektedir. Her ne kadar basit malzemeler kullanırsa bile oldukça karmaşık bir büyü yöntemi ile birlikte ortaya çıkan sonuçlarında çok etkili olduğunu söylemek mümkündür. Günümüzde büyük konusunda özellikle internet üzerinden çok geniş bilgilere ulaşabilirsiniz aynı zamanda hoca ve medyum ihtiyacını yine bu gelişmiş yönteminin avantajları size en iyi şartlarda ulaştırmaya devam edecektir. Gerek ayırma büyüsü gerekse de bu büyüyü bozma konusunda yapılan çalışmalar için uzmanlardan yardım almak çok önemlidir.

Ayırma Büyüsü
  • Saddam Ali
5

Özet

Ayırma Büyüsü hakkında detaylı bilgiler içeren bir içeriktir.

Saddam Ali

Uzman medyum Saddam Ali Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Saddam Ali hoca buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu