Bağlama Duası

Bağlama duası, sevdikleri, ilgilendikleri kişiyi kopmaz bağlarla kendisine bağlamak isteyen kişiler tarafından yapılan uygulamalardan birisidir. Aşk ve sevgi söz konusu olduğundan, dua sonucunda ortaya çıkan neticelerin yol açtığı sorumluluklara hazır olan kişiler tarafından uygulanmalıdır. Özellikle kendisiyle ilgilenmeyen kişiler için bu yönteme başvuran kişilerin dua sonucunda karşısındaki insanda ortaya çıkabilecek olan olumsuzluklara hazır olması gerekir. Bu olumsuzlukları bertaraf etmenin en iyi yolu ise, duayı yaparken kabiliyetli, konuda uzman, tecrübeli ve sorumluluklarının farkında olan bir medyumun sunduğu destekten yararlanmaktır. Tabi bağlama duası yöntemiyle hedeflenen kişinin de duayı okuyan şahsın sevgilisi ya da eşi olması, bağlarının sonradan zayıfladığı ama geçmişte gönül ilişkisi bulunan bir kişi olması, dua sonucunda olumsuz neticelerin ortaya çıkması ihtimalini azaltacaktır.

Hayatın normal akışı içinde ve sosyal yollardan kendilerine bağlayamadıkları kişileri kopmaz bağlarla bağlamak isteyen kişilerin başvurabilecekleri bağlama duası, doğru şekilde yapıldığında çok etkili bir uygulama olacaktır. Özellikle zaman içinde sevgilerini kaybetme noktasına gelen çiftler arasında yapıldığında olumlu sonuçlara ulaşır. Önemli olan yöntemin doğru şekilde uygulanmasını sağlayacak olan bir kişiden (tılsım, beceri sahibi bir medyumdan) yardım alınması ve uygulama sonucunda ortaya çıkabilen yükümlülüklerle ve sorumluluklarla baş edilmeye hazırlıklı olunmasıdır.

Sevgiliyi Bağlama Duası

Eşler ve sevgililer söz konusu olduğunda ve uzman medyumun desteği alınarak uygulandığında çok etkili olan bağlama duaları genellikle sevgiliyi bağlama duası şeklinde yapılan uygulamalardır. Bunun nedeni ise ilişkisi olan ve karşısındaki kişiyle ortak bir gelecek isteyen kişinin normal yollarla, sosyal yollarla sevgilisini kendisine bağlayamamasıdır.

Sevgililerinin kendilerine kopmaz bağlarla bağlanmasını, sevgilileriyle sonsuza kadar beraber olmak isteyen kişiler tarafından gerçekleştirilen bu uygulama, doğru şekilde yapıldığında ve araya giren başka etkenler olmadığında çok önemli manevi sonuçlara ulaşabilen, sevilen kişinin sonsuza kadar bağlanmasını sağlayabilen bir yöntemdir. Tabi ne yaptığını bilen, sorumluluklarının farkında olan bir medyum rehberliğinde yapılmalı ve aşk-sevgi konularında ortaya çıkabilen bazı sonuçların ya da sorumlulukların da bulunduğu unutulmamalıdır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Kaşık Büyüsü

Eşi Bağlama Duası

Bağlama dualarının başarılı sonuçlara ulaşmasını sağlayan önemli faktörler uygulamanın doğru şekilde yapılmasını sağlayan bir medyumun yardımının alınması ve geçmişte gönül bağı bulunan bir kişinin hedeflenmesidir. Yani sevgilerinin zayıfladığını, eşlerinin evlerinden ve kendilerinden uzaklaştığını hisseden kişiler tarafından yapıldığında istenen sonuçlara ulaşma şansı daha çok olan bir uygulamadır. Bu nedenle eşi bağlama duası olarak adlandırılan, kendilerinden uzaklaşan eşlerini tekrar bağlamak amacıyla bu yönteme başvuran kişilerin başarılı sonuçlara ulaşma ihtimali daha yüksektir.

Eşlerini bağlamak amacıyla bağlama dualarına başvuran kişilerin istenmeyen sonuçlarla karşılaşma ve istenmeyen yükümlülüklere katlanmak zorunda kalma ihtimalleri de daha azdır. Yine de uzman bir medyumdan destek alınması ve uygulamanın uygun şekilde yapılması gerekir.

Terk Eden Sevgiliyi Bağlama Duası

Sevgililerini kaybeden kişilerin de yaptırdıkları ve istedikleri sonuçlara ulaştıkları bu yöntem, terk eden sevgiliyi bağlama duası olarak da adlandırılabilir. Emek sarf ederek tesis ettikleri ilişkileri bozulan, sevgilileri tarafından terk edilen kişilerin yaptıkları/yaptırdıkları bağlama duaları istenilen sonuca ulaşılmasını, uzaklaşan sevgililerin ya da eşlerin geriye dönmelerini sağlayabilen bir yöntemdir.

Geçmişte yaşanan bir ilişkiyi tekrar tesis etmek, sevgiliyi geri döndürmek kolay olabilir ama beklenmeyen, istenmeyen faktörler de işin içine girebilir. Kendilerini terk eden sevgililerini tekrar geri döndürmek isteyen, kendilerine bağlamak isteyen kişiler, basit gibi görünse de ince detayları bulunan bu yöntem hakkında kabiliyetli ve tecrübeli bir medyumun desteğini almalıdırlar. Uygun şekilde yapılan uygulamanın sonucunda sevdikleri kişiye kavuşmaları ve onlarla birlikte istedikleri geleceği kurmaları mümkün olabilir.

Bağlama Duası
  • Saddam Ali
5

Özet

Bağlama Duası hakkında detaylı bilgiler içeren bir içeriktir.

Bir Cevap

  1. Mert 3 Kasım 2018

Bir yorum bırakın