Büyüler

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü, çiftler arasında gerçekleşmesi istenen evliliğe engel olmak isteyen kişileri ikna etmek amacıyla yapılan ya da bir kişinin evlenmeyi düşündüğü kişiyi, sevgilisini evliliğe ikna etmesini sağlama hedefiyle yapılan büyülerdir. Bu nedenle ikna etme büyüsü olarak isimlendirildiği de görülür.

Bu isimlerle anılan büyü, konuya mesafeli duran kişiyi evlilik fikrine ısındırmak, fikrini değiştirmek amacıyla yapılan bir büyüdür. Evliliğe itirazı olan kişinin karşı çıkma sebeplerinin anlamsız, yetersiz bahaneler olmasını ve büyü sonucunda değişen fikrin olumlu yönde olması, yapılan büyünün istenilen sonuçlara ulaşmasını sağlayan önemli faktörlerdir. Örnek vermek gerekirse, mezhep farklılıkları ya da yaşam tarzı gibi farklılıkları öne sürerek ailenin itiraz ettiği, sıcak bakmadığı evliliklerin gerçekleşmesini sağlamak amacıyla yapılabilir. Büyü sonunda ilenin çok da önemli olmayan korkularının etkileriyle yaptıkları itirazlar ortadan kalkabilir ve evliliğin gerçekleşmesine sıcak bakabilirler.

Tıkla ve Medyum Saddam Ali’yi Şimdi Ara: 0532 726 40 04

Özellikle ilişkiyi olduğu şekilde devam ettirmek isteyen, maddi veya duygusal problemler nedeniyle evliliğe yanaşmayan kişileri ikna etme amacıyla da yapılabilen büyü, evliliğe uzak duran sevgilinin hiçbir olumsuz etki altında kalmadan evliliğe ikna olmasını sağlayabilir.

Kalıcı etkileri olan evlilik büyüsü, toplum ve birçok dini mezhep tarafından da kabul edilen, büyü olarak değerlendirilmeyen bir uygulamadır. Bu nedenle sıklıkla başvurulan ve çoğu zaman mutlu yuvaların kurulmasına yol açan bir yöntem olarak nitelendirilir.

Sonuçlarını vermesi diğer büyülere göre daha uzun sürebilen bu büyü, uzman medyumlar tarafından yapıldığında çok etkili olabilen bir uygulamadır. Ama daha kısa süre içinde sonuç almak isteyen ve ilişkideki hedefleri kesin olarak evlilik olmayan kişiler bağlama büyüsü ya da papaz büyüsü gibi uygulamaları tercih edebilmektedirler. Ama evliliğe ikna etme amacıyla yapılan büyünün etkilerinin daha kalıcı, uygulamanın daha hayırlı ve olumsuz etkiler ortaya çıkarma ihtimalinin daha az olduğu unutulmamalıdır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Hüddam İlmi

Sevgiliyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Sevgililerden birisinin evliliği düşünmediği ya da çekindiği durumlarda yapılabilen ve ilişkilerin evlilik kararıyla perçinlenmesini sağlayabilen sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüsü, aile baskısı, korku, maddi sorunlar gibi çok farklı nedenlerle ertelenebilen evlilik kararlarının kısa sürede alınmasını sağlayabilen bir büyü uygulamasıdır.

Sevgilinizin evlenme isteğinize ve kararınıza olumlu şekilde yaklaşmasını, konu hakkındaki olumsuz düşüncelerinden kurtulmasını ve daha pozitif şekilde düşünmesini sağlayan bir büyüdür. Dolayısıyla genellikle hayırlı sonuçlara vesile olan ve istenmeyen etkileri çok fazla olmayan bir büyü uygulaması olarak gösterilebilir.

Tıkla ve Medyum Saddam Ali’yi Şimdi Ara: 0532 726 40 04

Sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüsü genellikle bayanlar tarafından yaptırılan bir büyü olmasına rağmen, sevdikleri bayanı evliliğe ikna edemeyen erkekler tarafından da başvurulan bir yöntemdir. İlişkilerin bozulmasını engelleyen, zaman geçmeden kalıcı birlikteliklerin yaratılmasını sağlayan bu büyü, gizli ilimler konusunda uzman ve tılsım sahibi bir medyum tarafından yapıldığında hayırlı sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Sevgiliye Evlilik Büyüsü

Sevgiliyi evliliğe ikna etmek amacıyla yapılan büyüler kısa şekilde sevgiliye evlilik büyüsü olarak da isimlendirilebilirler. Bu büyüyü yapan medyumun evliliğe ikna edilmesi hedeflenen kişinin tam adı ve soyadı, doğum tarihi ve annesinin adı gibi bilgilere ihtiyacı olacaktır. Marifetli bir medyum tarafından yapılan uygulama, sevgilinizin evliliğe daha sıcak bakmasını ve evlilik kararında sizinle fikir birliğine varmasını sağlayacaktır.

Sevgiliye evlilik büyüsü bazı kişiler tarafından karşı çıkılan bir uygulama olsa da genellikle dinler ve toplum tarafından onaylanan bir uygulamadır. Aşk ve sevgi konularında büyü uygulamaları yapılmasına taraftar olmayan kişilerin karşı çıktığı bu yöntem, hayırlı sonuçlar vermesi nedeniyle (genellikle) toplum ve İslam dini tarafından onaylanan, kabul edilen ve çoğu kaynakta büyü olarak isimlendirilmeyen bir uygulamadır.

Saddam Ali

Uzman medyum Saddam Ali Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Saddam Ali hoca buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Hayırlı günler ben Sema. Kocamla aram kötüydü hatta kocam bana artık deger göstermiyordu. Bende araştırıp Saddam Ali hocama ulaştım. Hocamla birkaç işlemler sayesinde suan kocam ile çok mutluyuz kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu